Motivasyon

11 Alle Pins27 Følgere
Happiness

Happiness

Yeni alışkanlığın zihinde kalıcı sinir ağı “otoyolu” yaratması 21 gün tekrar edilerek oluşur.  Eğer spor yapmayı bir yaşam biçimi haline getirmek istiyorsanız 21 gün hiç aksatmadan yapmalısınız. Göreceksiniz gerisi gelecek:)

Yeni alışkanlığın zihinde kalıcı sinir ağı “otoyolu” yaratması 21 gün tekrar edilerek oluşur. Eğer spor yapmayı bir yaşam biçimi haline getirmek istiyorsanız 21 gün hiç aksatmadan yapmalısınız. Göreceksiniz gerisi gelecek:)

Daily motivations

Daily motivations

Breathe in inspiration...

Breathe in inspiration...

LIFE IS GOOD!

LIFE IS GOOD!

Uzmanlar, uzun süre yapılan egzersizle birlikte, kas kitlelerinin yanı sıra vücut direncinin, dayanıklılığının ve kuvvetinin de arttığını vurgulayarak, kişinin zorlu işlerin ve stresin üstesinden daha kolay geldiğini söylüyorlar.  Gelin stresi birlikte yok edelim!

Uzmanlar, uzun süre yapılan egzersizle birlikte, kas kitlelerinin yanı sıra vücut direncinin, dayanıklılığının ve kuvvetinin de arttığını vurgulayarak, kişinin zorlu işlerin ve stresin üstesinden daha kolay geldiğini söylüyorlar. Gelin stresi birlikte yok edelim!

Kendinize "zayıflamak istiyorum" gibi genel bir hedef yerine; vücudumdaki kas oranımı %x arttıracağım veya yağ oranını %y azaltacağım gibi daha spesifik bir hedefle çalışın.  Göreceksiniz hedefinize daha hızlı ulaşacaksınız. :)

Kendinize "zayıflamak istiyorum" gibi genel bir hedef yerine; vücudumdaki kas oranımı %x arttıracağım veya yağ oranını %y azaltacağım gibi daha spesifik bir hedefle çalışın. Göreceksiniz hedefinize daha hızlı ulaşacaksınız. :)

Daha iyi hissetmek için spor+doğru beslenme!

Daha iyi hissetmek için spor+doğru beslenme!

Hayran olmak istediğiniz tek bir kişi olsun, kendiniz...

Hayran olmak istediğiniz tek bir kişi olsun, kendiniz...

Wake up and live!

Wake up and live!


Flere ideer
Pinterest
Søk