Pinterest

Matte: Matte i dagliglivet

4 Pins6 Followers
Bruke reklamer for å se hva som er billigst ut fra pris per gram/liter ol

The One With Unit Rates (The Classy Teacher)

Real-life Unit Rate Activity for middle school math broken down step-by-step. Reinforces procedure to find the unit rate of three student chosen items from any grocery store advertisement. Students love unit rates because of the relevancy!

Hjelpefigur for regning mellom NOK, utenlandsk valuta og enhetskurs

Hjelpefigur for regning mellom NOK, utenlandsk valuta og enhetskurs

Tidtrekant: hjelpefigur for omregning av tid til desimaltid

Tidtrekant: hjelpefigur for omregning av tid til desimaltid

Husketrekanter

Husketrekanter