Termal Oteller

Şifa veren sularıyla Termal Otellere buradan ulaşabilirsiniz.
7 Pins139 Followers
#Balcova #Termal #Otel   #izmir Balçova Termal denize 3 km Otogara 25 km havaalanına 25 km Şehir merkezine 8 km en yakın plaja 40 km uzaklıktadır. Tesiste 1 Açık ve 1 Kapalı Restoran ve 1 Adet Ala Carte Restoran, 1 Adet Açık, 1 Adet Kapalı,1 Adet açık Çocuk Havuzu ve 1 Adet Termal Havuz Bulunmaktadır. Ayrıca Balçova Termal Otel’de , 40 Bin Metrekare Alanda Yer Alan Farklı Türlerdeki 22 Su Kaydırağı ve Biri Yarı Olimpik Olan 3 Yüzme Havuzu Bulunmaktadır ve yaz döneminde faaldir #anitur

#Balcova #Termal #Otel #izmir Balçova Termal denize 3 km Otogara 25 km havaalanına 25 km Şehir merkezine 8 km en yakın plaja 40 km uzaklıktadır. Tesiste 1 Açık ve 1 Kapalı Restoran ve 1 Adet Ala Carte Restoran, 1 Adet Açık, 1 Adet Kapalı,1 Adet açık Çocuk Havuzu ve 1 Adet Termal Havuz Bulunmaktadır. Ayrıca Balçova Termal Otel’de , 40 Bin Metrekare Alanda Yer Alan Farklı Türlerdeki 22 Su Kaydırağı ve Biri Yarı Olimpik Olan 3 Yüzme Havuzu Bulunmaktadır ve yaz döneminde faaldir #anitur

#gure #saruhan #termal #otel #balikesir , #edremit Edremit Körfez Havaalanı’na 22Km.İzmir Menderes Havaalanı’na 260 KmKapalı Termal Havuz ve Jakuzi Termal havuzda her sabah 10.00/12.00 saatlerı arasında sadece bayanlar yararlanabılır. #anitur fırsatları için bağlantıyı takip edin .!

#gure #saruhan #termal #otel #balikesir , #edremit Edremit Körfez Havaalanı’na 22Km.İzmir Menderes Havaalanı’na 260 KmKapalı Termal Havuz ve Jakuzi Termal havuzda her sabah 10.00/12.00 saatlerı arasında sadece bayanlar yararlanabılır. #anitur fırsatları için bağlantıyı takip edin .!

#grand #ipek #palas  #konya  Konya Ilgın Mevkiinde, Konya Havaalanına 90Km, Konya Merkeze 80Km Mesafededir. SPA Servisinde Cilt Bakımı, Selülit Tedavileri, Çamur Banyosu, Afüzyon, Aroma Terapi, Kil Terapisi Ve Balneo Hizmetleri Bulunmaktadır. #anitur fırsatları için bağlantıyı takip edin.

#grand #ipek #palas #konya Konya Ilgın Mevkiinde, Konya Havaalanına 90Km, Konya Merkeze 80Km Mesafededir. SPA Servisinde Cilt Bakımı, Selülit Tedavileri, Çamur Banyosu, Afüzyon, Aroma Terapi, Kil Terapisi Ve Balneo Hizmetleri Bulunmaktadır. #anitur fırsatları için bağlantıyı takip edin.

#emet #termal #otel   #kutahya Kütahya Merkeze 95 Km Uzaklıkta Olup 97.000 M² Alan Üzerine Kurulmuş Tesis; Şehir Merkezinde, Uşak Havaalanına 120 Km Uzaklıkta Yer AlmaktadırTesiste 49 Standart Oda, 17 Connectıon Ve 4 Suit Olmak Üzere Toplam 87 Oda Bulunmaktadır.Aile Odaları; Dağ Ve Doğa Manzaralıdır. İki Ayrı Odadan Oluşmaktadır Ve Ara Kapılı Olup Tamamında Split Klima, Uydu TV, Minibar, Kablosuz İnternet, Saç Kurutma Makinesi, Kasa, Banyolarda Telefon Olup Zemin Halı Kaplıdır. #anitur

#emet #termal #otel #kutahya Kütahya Merkeze 95 Km Uzaklıkta Olup 97.000 M² Alan Üzerine Kurulmuş Tesis; Şehir Merkezinde, Uşak Havaalanına 120 Km Uzaklıkta Yer AlmaktadırTesiste 49 Standart Oda, 17 Connectıon Ve 4 Suit Olmak Üzere Toplam 87 Oda Bulunmaktadır.Aile Odaları; Dağ Ve Doğa Manzaralıdır. İki Ayrı Odadan Oluşmaktadır Ve Ara Kapılı Olup Tamamında Split Klima, Uydu TV, Minibar, Kablosuz İnternet, Saç Kurutma Makinesi, Kasa, Banyolarda Telefon Olup Zemin Halı Kaplıdır. #anitur

#dadak #thermal   #nevsehir , #kozaklı  #Kayseri-Ankara karayolu üzerindeki Topaklı'dan 24 km içeride Kayseri #Havaalanı 95 km, Nevşehir Havaalanı 85 km, Kozaklı şehir merkezine 1.5 km mesafededir.200 yatak kapasitelidir. Türk Hamamı, Sauna, Fin Hamamı, Fitness Center, 10 araçlık kapalı 100 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmeti vermektedir. #anitur fırsatları için bağlantıyı takip edin.

#dadak #thermal #nevsehir , #kozaklı #Kayseri-Ankara karayolu üzerindeki Topaklı'dan 24 km içeride Kayseri #Havaalanı 95 km, Nevşehir Havaalanı 85 km, Kozaklı şehir merkezine 1.5 km mesafededir.200 yatak kapasitelidir. Türk Hamamı, Sauna, Fin Hamamı, Fitness Center, 10 araçlık kapalı 100 araçlık açık otopark bulunmaktadır. Çamaşır yıkama ve kuru temizleme hizmeti vermektedir. #anitur fırsatları için bağlantıyı takip edin.

#Limak #Thermal #Yalova ya 12 km, İstanbul’a 120 km, Bursa’ya 80 km, İzmit’e 80 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 80 km uzaklıkta yer almaktadır. #anitur Erken rezervasyon fırsatları için bağlantıyı takip edin. !

#Limak #Thermal #Yalova ya 12 km, İstanbul’a 120 km, Bursa’ya 80 km, İzmit’e 80 km, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 80 km uzaklıkta yer almaktadır. #anitur Erken rezervasyon fırsatları için bağlantıyı takip edin. !

#Polat #Termal #Otel  #Denizli karahayıt kasabası mevkinde Denizli şehir merkezine 22 km, çardak havalimanına 90 km uzaklıkta yer almaktadır. Tesiste ana restaurant, lobby bar, Amerikan bar, poll bar, snack bar (aqua park havuzunda), aqua park, açık yüzme havuzu, açık termal havuz, kapalı yüzme havuzu, kapalı termal havuz, hamam, sauna, jakuzi, fitness center, oyun salonu , tv salonu, şark köşesi hizmet olarak sunulmaktadır. #anitur fırsatları için bağlantıyı takip edin.

#Polat #Termal #Otel #Denizli karahayıt kasabası mevkinde Denizli şehir merkezine 22 km, çardak havalimanına 90 km uzaklıkta yer almaktadır. Tesiste ana restaurant, lobby bar, Amerikan bar, poll bar, snack bar (aqua park havuzunda), aqua park, açık yüzme havuzu, açık termal havuz, kapalı yüzme havuzu, kapalı termal havuz, hamam, sauna, jakuzi, fitness center, oyun salonu , tv salonu, şark köşesi hizmet olarak sunulmaktadır. #anitur fırsatları için bağlantıyı takip edin.

Pinterest
Search